BS Player ke stažení zdarma

Úvodem

Pokud se řekne slovo přehrávač, spousta z nás si vybaví jiný pojem. Někdo nedá dopustit na originální Windows Media Player jak pro přehrávání hudby, tak i pro sledování filmů, jiný zase používá na různé druhy medií několik typů přehrávačů jako všem dobře známý Winamp nebo specialistu přes video GOM. Faktem zůstává, že BS Player, který byl původně určený pouze pro přehrávání hudby, je dnes jedním z nejpopulárnějších multimediálních přehrávačů na světě. BS Player ke stažení zdarma se již desátým rokem pohybuje ve statistikách mezi nejstahovanějším softwarem specializovaným na přehrávání hudby a filmů.

instalace BS Player ke stažení zdarma.

Jako téměř každý hojně využívaný software, tak i BS Player ke stažení zdarma vám může na PC udělat pěknou "reklamní smyčku", která se vám dostane do internetového prohlížeče, tak i do počítače samotného, když si nedáte pozor již při samotné instalaci. Po zvolení jazyka, nativně češtiny, kterou BS Player ke stažení zdarma podporuje, vás bude čekat zvolení složky pro instalaci doplňků a programu samotného. Při dalším kroku vám program "doporučí" si nainstalovat reklamní doplňky, které vás mohou později nepříjemně obtěžovat. Před dokončením instalace se vám nabídnou různé kodeky a doplňky, které instalační balíček obsahuje. Zobrazí se tabulka, kde můžete zvolit, jaké chybějící kodeky se mají posléze nainstalovat. Takto zajistíte bezchybné fungování všech funkcí.

náhled aplikace BS player ke stažení zdarma 1 náhled aplikace BS player ke stažení zdarma 1 náhled aplikace BS player ke stažení zdarma 1 náhled aplikace BS player ke stažení zdarma 1 náhled aplikace BS player ke stažení zdarma 1 náhled aplikace BS player ke stažení zdarma 1 náhled aplikace BS player ke stažení zdarma 1 náhled aplikace BS player ke stažení zdarma 1

Co vše BS Player nabízí?

BS Player ke stažení zdarma vám nabídne nepřeberné množství nastavení při práci s medii. Nechybí zde samozřejmě standardní nastavení ekvalizéru, různé nastavení přehrávání, opakování atd. Šikovně vyřešený je především playlist, kterým můžete snadno přepínat mezi audio nebo video soubory, dokáže rychle načíst soubory z přenosných disků, BS Player ke stažení zdarma vám též nabídne několik radiových stanic se všemi možnými styly hudby. Díky plné podpoře češtiny se s ním snadno naučíte a několik desítek klávesových zkratek vám ušetří mnoho času při jeho ovládání.

Je BS Player ke stažení zdarma opravdu zdarma?

BS Player ke stažení zdarma je nabízený hned ve dvou verzích. První – FREE verze je opravdu zcela zdarma a používat ji může každý. Pro obyčejné potřeby normálního uživatele PC bohatě stačí a vystačí si s ním. Placená PRO verze je rozšířena zejména o lepší podporu HD filmů, nástrojem pro úpravu titulků a další podobné doplňky, které lze nahradit zcela zdarma jiným softwarem.

Závěr

BS Player ke stažení zdarma získal již několik ocenění, které dokazují, že není na vrcholu bez důvodu. Je pouze na vás jestli se rozhodnete pro změnu a BS Player vyzkoušíte nebo zůstanete spokojeni se svým dosavadním přehrávačem pro hudbu a video.

Porse.pl | hry ke stažení zdarma | skype ke stažení zdarma v češtině | adobe reader 10 cz | avast antivirus ke stažení zdarma | Kestazenizdarma.cz | Písně.cz
BS Player ke stažení zdarma (c) 2010 - vše ke stažení zdarma