Microsoft Word 2007 ke stažení zdarma

Úvod

Dalo by se říct, že Microsoft Word je nejpoužívanější kancelářská aplikace ať už pro domácnost nebo práci. Microsoft Word 2007 lze získat v kancelářském balíku Microsoft Office 2007, který po několika letech svého standardního uživatelského prostředí změnil zcela ovladání a design programů. Milióny uživatelů po celém světě využívají Microsoft Word nebo jeho freewarovou odnož Open Office Writer pro každodenní práci.

Historie Microsoft Word

Historie Microsoft Word se začala psát před neuvěřitelnými 27 lety, kdy společnost Microsoft představila první verzi Microsoft Word pro operační systém MS-DOS 1.0. Od té doby se stal Microsoft Word a v podstatě celý kancelářský balík Microsoft Office jedničkou na softwarovém trhu. Nyní, kdy každý zkušenější uživatel netrpělivě čeká na vydání Microsoft Office 2010, které je odhadováné na září tohoto roku, se vám stále na zkoušku nabízí Microsoft Word 2007 ke stažení zdarma.

Kolik stojí Microsoft Office a potažmo Word 2007?

Microsoft Office lze koupit v několika různých vydáních podle licence a počtu programů v něm obsažených. Základní verze Basic se pohybuje něco málo přes přijatelných tisíc korun, kdy vám bude nabídnut Microsoft Word spolu s dalšími dvěma základními programy. Ke stažení zdarma můžete vyzkoušet 30 dennní trial verzi Office 2007, kterou po vypršení časové lhůty budete moci ihned zakoupit přes internet a v podstatě si tak prodloužit licenci.

Co získáte ve zkušební verzi Microsoft Word 2007 ke stažení zdarma oproti starším balíkům office?

Microsoft Word 2007, jak již bylo zmíněno, zcela změnil ovládání a grafické prostředí programu oproti několika předchozím verzím . Klasické panely nahradily záložky, mezi kterými přepínáte. Tímto odpadá zdlouhavé klikání na rolovací menu. Jednou z velmi užitečných funkcí, které u Microsoft Word oceníte, bude přímé propojení s ostatními programy Microsoft Office, kdy lze vkládat údaje například z Excelu přímo do Wordu, aniž byste museli zdlouhavě kopírovat jeden údaj po druhém. Samozřejmě nechybí ani standardní česká nápověda, která vám pomůže se základním užíváním Microsoft Word.

Znalost práce v Microsoft Word je dnes běžnou podmínkou pro přijetí do většiny zaměstnání, které používají počítač jak v kanceláři tak například u pokladen. Po krátké době strávené při hledání na internetu jistě naleznete spoustu instruktážních videí pro tvorbu profesionálních zápatí, tabulek, grafů nebo například šablon do školy nebo práce, které vám usnadní těžké začátky s pokročilými funkcemi Microsoft Word.

Závěrem

Microsoft Word 2007 je opravdovou jedničkou ve svém oboru. Důkazem je přes sto miliónů prodaných originálních licencí od doby, co Microsoft Word přišel na softwarový svět. Pracovat s nejzákladnějšími funkcemi by mělo být základem každého uživatele PC. Microsoft Vám stále nabízí ke stažení zdarma zkušební verzi, se kterou se tyto základy můžete snadno naučit.

Porse.pl | hry ke stažení zdarma | skype ke stažení zdarma v češtině | adobe reader 10 cz | avast antivirus ke stažení zdarma | Kestazenizdarma.cz | Písně.cz
Microsoft Word 2007 ke stažení zdarma (c) 2010 - vše ke stažení zdarma