Photoshop ke stažení zdarma česky

Úvod

Adobe Photoshop je pojem, který slyšel téměř každý, kdo se setkal s bitmapovou grafikou. Fakt, že letos je to přesně 20 let od vydání první verze Photoshopu, svědčí, že prošel dostatečnou zkouškou ohněm uživatelů. Zezačátku sloužil jako nástroj pro úpravu obrazu pořízeného skenerem. Tento rok vyšla na světlo světa již dvanáctá verze kreativního balíčku Photoshop, která z něj spolu s ostatními doplňkovými programy dělá bezkonkurenčně nejlepší a nejpoužívanější program mezi grafickými laiky i profesionály.

Popularitu programu mimo jiné umocňuje tradiční podpora prodeje plné verze ve formě lokalizovaných zkušebních verzí. Díky tomu má možnost si photoshop ke stažení zdarma česky vyzkoušet opravdu každý.

Licence aplikace Adobe Photoshop

Photoshop ke stažení zdarma česky je dostupný pochopitelně jen k vyzkoušení. Plná verze programu, která je k dostání na stránkách výrobce za necelých 700 USD, vám otevře nevídané možnosti při úpravě fotografií i ostatní grafiky. Nejnovější verze se samozřejmě přizpůsobila všem novým operačním systémům. Nativně je program určen pro 64-bitové operační systémy Windows 7 nebo Mac OS, kdy samozřejmě nechybí podpora i starších verzí těchto systémů včetně 32-bit za podmínky určitého nastavení pro přesné fungování všech funkcí. Jednou z největších nevýhod Photoshopu je zcela jistě výrazná náročnost na hardware počítače, zejména na operační paměti, která se dá v nastavení celkem jednoduše snížit na minimum, kdy sice vypočítávání některých složitějších logaritmů bude trvat delší dobu, ale program vám bude fungovat i na starších strojích.

zmenšenina aplikace photoshop ke stažení zdarma česky zmenšenina aplikace photoshop ke stažení zdarma česky zmenšenina aplikace photoshop ke stažení zdarma česky zmenšenina aplikace photoshop ke stažení zdarma česky

Co obsahuje Adobe photoshop?

Již nepostradatelnou součástí Photoshopu jsou bezesporu jeho doplňky Device Central, ale zejména Bridge, který slouží zjednodušeně řečeno jako jakýsi průzkumník vašimi fotografiemi a obrázky. Ostatní možnosti jako ImageReady, který sloužil hlavně pro tvorbu animovaných gif obrázků, jsou od minulých verzí již integrovány přímo do prostředí Photoshopu.

Nová verze CS5 s sebou přináší několik nových funkcí. Jednou z nejvíce diskutovaných je funkce Content-aware fill, která umožňuje po vymazání jakéhokoliv objektu z obrázku nechat program dopočítat nejlogičtější možnost doplnění pozadí obrazu místo smazaného místa.

Mám photoshop a co dál?

Prací ve Photoshopu se zabývá nespočet amatérských, ale i profesionálních instruktážních videí, které vás dokážou naučit od úplných počátků při selektování a poznávání všech funkcí programu po profesionální tvorbu například webové grafiky. Jakýmsi nepsaným pravidlem je znalost klávesových zkratek všemožných funkcí, které vám při každodenní práci v programu ušetří hodin času.

Funkce aplikace Photoshop ke stažení zdarma česky v bodech

  • Profesionální úprava bitmapové grafiky
  • K dostání trial verze na 30 dní zdarma
  • Nespočet nových filtrů a funkcí včetně nejnovější Content-aware fill
  • Ohromná komunita lidí kolem photoshopu zaručuje spoustu návodů a tutoriálů

Hodnocení a závěr

Ať už jste naprostými začátečníky v oboru bitmapové grafiky nebo používáte některou z jeho freewarových odnoží jako Photofiltre nebo Gimp, faktem zůstává, že Photoshop je pojmem, který ze světa softwaru jen tak nezmizí. Několik světových hodnocení a ocenění mluví za vše. Při používání Photoshopu pracujete s opravdovým profesionálem ve svém oboru.

Porse.pl | hry ke stažení zdarma | skype ke stažení zdarma v češtině | adobe reader 10 cz | avast antivirus ke stažení zdarma | Kestazenizdarma.cz | Písně.cz
Photoshop ke stažení zdarma česky (c) 2010 - vše ke stažení zdarma