Power Point 2007 ke stažení zdarma

Historie Power Pointu

Microsoft Power Point je pro každého, kdo byl někdy nucený dělat prezentaci, ať už do školy nebo v práci, známý pojem. Setkat se s ním můžeme již od roku 1993, kdy poprvé spatřil světlo softwarového světa. Od té doby prošel mnohými změnami jak grafickými tak i v oblasti ovládání a samozřejmě funkcí. Ale již od verze 2000 se jeho princip tvorby profesionálních i základních prezentací pro domácí i pracovní potřeby nemění. Zkušební verze Power Point 2007 je součástí i balíčku Home & Student, který mimo jiné obsahuje ještě Microsoft Word, Excel a OneNote.

Tvorba prezentací v Power Point 2007

Pokud jste již někdy v minulosti pracovali s některým jiným nástrojem z kancelářského balíčku Microsoft Office určitě pro vás základy v Power Point 2007 ke stažení zdarma budou hračkou. Po zvolení určitého pozadí snímku, které může být zvoleno standardně pro všechny nacházející snímky, se pustíte do tvorby nadpisů a textů prezentace. Na výběr máte hned několik předvolených textových a obrázkových polí pro tvorbu prezentací, které jsou většinou využívány pro všechny základní potřeby, protože vám odpadá vkládání a následné centrování samotného pole, pokud byste ho tvořili ručně. Při jakýchkoliv potíží můžete využít přehledné help menu, které je kompletně v češtině a provede vás krok za krokem tvorbou základních prezentací.

Využít můžete taktéž již několika předvolených graficky upravených šablon, které Power Point 2007 ke stažení zdarma obsahuje. Všechny prezentace mohou být ukládány v původní souboru typu ppt, který podporují i starší verze Microsoft Power Point nebo v novém pptx, který je potřeba při používaní složitějších funkcí programu.

náhled programu power point 2007 ke stažení 

zdarma 1 náhled programu power point 2007 ke stažení 

zdarma 2 náhled programu power point 2007 ke stažení 

zdarma 3

Jednou z nejzásadnějších funkcí, které byste u Power Point 2007 měli znát je práce s tzv. interakcemi, díky kterým můžete tvořit složitější menu s hypertextovými odkazy na jiné snímky a vracet se následně zpět. Pro lepší grafickou stránku prezentace obsahuje Power Point 2007 několik možností tvorby barevných trojrozměrných nadpisů ve formátu WordArt, který můžeme znát z programu Microsoft Word. Další výbornou funkcí z bohatého výběru je možnost SmartArt, která je vytvořena speciálně pro školní a firemní účely, kdy do již předvolených obrazců cyklů, šipek a tabulek pouze vložíte text. Takto můžete velice snadno vytvořit přehlednou a velmi profesionálně vypadající prezentaci.

Tvorba prezentací v Power Point 2007

Power Point 2007 ke stažení zdarma, jak již bylo zmíněno, je mimo jiné dodáván v balíčku Home & Student na zkoušku po dobu 60 dní. Za tu dobu se jistě seznámíte s celým programem a všemi jeho funkcemi. Po uplynutí zkušební doby můžete snadno svou licenci prodloužit a zakoupit celý produkt online nebo se rozhodnout zdarma pro jeho náhražku v podobě Open Office Impress.

Porse.pl | hry ke stažení zdarma | skype ke stažení zdarma v češtině | adobe reader 10 cz | avast antivirus ke stažení zdarma | Kestazenizdarma.cz | Písně.cz
Power Point 2007 ke stažení zdarma (c) 2010 - vše ke stažení zdarma